Pagrindinis / Apie mus

Apie mus

Mūsų tikslas - kokybiškai ir laiku atlikti statybos darbus, patenkinti ir net viršyti užsakovų lūkesčius
UAB „Dzūkijos statyba“
Įmonė, orientuota į kokybę

UAB „Dzūkijos statyba“ įkurta privatizavus vieną iš Alytaus statybos tresto valdybų. Buvusi organizacija veikė nuo 1972 m. ir dažniausiai statydavo pramoninės paskirties pastatus. Kaip uždaroji akcinė bendrovė „Dzūkijos statyba“ veiklą vykdo nuo 1992 m. rugsėjo 29 d.
UAB “Dzūkijos statyba” yra generalinė rangovinė organizacija, tad laimėtų konkursų statinius įrengiame „nuo pamatų iki raktų“. Atliekame gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, inžinerinių tinklų ir kitų statinių bendruosius statybos darbus.

UAB “Dzūkijos statyba” veiklą vykdo pagal VĮ „Statybų produkcijos sertifikavimo centro“ išduotą atestatą Nr. 739 (pirmą kartą išduotas 2001-07-31) šiose statybos darbų srityse: bendrieji statybos darbai; vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; šilumos tiekimo tinklų tiesimas; statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimas.

Skaityti daugiau
KODėl mes?
856
Atlikti objektai
25
Modernizuoti daugiabučiai gyvenamieji namai
3
A+ ir A++ energinės klasės pastatai
10
Rekonstruotų nuotekų valyklų
Mūsų misija. Kodėl mes esame?

Bendrovės vizitinė kortelė ilgas atliktų darbų sąrašas, nes mes įsiklausome į užsakovo pageidavimus ir lūkesčius.

Mūsų vizija. Kuo norime būti?

Būti patikimu partneriu statybų užsakovams ir kitiems rangovams, orientuotiems į statybų kokybę.

Mūsų vertybės
Kokybė
Esame reiklūs statybų kokybei. Gerbiame užsakovą ir laikomės susitarimų.
Inovacijos
Domimės ir diegiame naujausias statybų technologijas. Nuolat mokomės ir keliame kvalifikaciją.
Komanda
Turime stiprią profesionalių komandą. Vertiname kiekvieno savo komandos nario indėlį siekiant bendrovės tikslų.
Pagarba
Jaučiame pagarbą ne tik užsakovo lūkesčiams, bet ir statybininko profesijai.
ĮDOMŪS FAKTAI APIE MUS
Pirmieji Lietuvoje pastatėme A++ klasės pastatą

Bendrovės pastatytas Pilnų namų bendruomenės reabilitacijos centras Panaros kaime, Varėnos rajone pirmasis Lietuvoje A++ klasės pastatas.
2016-2017 metais įgyvendintas projektas buvo vadinamas – ateities projektu, nes statyti beveik nulinės energijos namus privaloma nuo 2021 m. sausio 01d.
Įgyvendintas projektas „Lietuvos metų gaminio 2017“ konkurse apdovanotas aukso medaliu. Pagal pastato energinio naudingumo sertifikato duomenis, šiluminės energijos sąnaudos pastatui šildyti yra 3,54 kWh/kv. m per metus. Monitoringo duomenys leidžia teigti, kad mokestis už pastato energijos sąnaudas neviršys vieno euro/kv. m per metus, o faktinės energijos sąnaudos yra mažesnės už apskaičiuotas teoriškai.

Pirmieji Lietuvoje betonavimui panaudojom slenkančių klojinių sistemą

Vieni įdomiausių projektų – dumblo apdorojimo įrenginių statyba. Kartu su partneriais iš Vokietijos pirmąjį projektą įgyvendinome Šiauliuose, kur dumblo pūdytuvus betonavome pasitelkę slenkančių klojinių sistemą. Pirmą pūdytuvą betonavome 114 valandų be pertraukos, antrąjį – 96 valandas. Betonuojant, tokio tipo konstrukcijas privalu buvo užtikrinti, kad statinys bus nepralaidus dumblui ir technologinio proceso metu besikaupiančioms dujoms. Po nepriklausomybės paskelbimo tai buvo pirmieji objektai Lietuvoje, pastatyti naudojant sudėtingą klojinių sistemą.

Pirmieji Lietuvoje suprojektavome ir pastatėme stacionarius ir pilnai automatizuotus mišrių komunalinių atliekų rūšiavimo įrenginius

2012-2014 m. kartu su partneriais iš Olandijos, pirmieji nepriklausomoje Lietuvoje suprojektavome ir pastatėme stacionarius ir pilnai automatizuotus mišrių komunalinių atliekų rūšiavimo įrenginius. Įdiegti nauji technologiniai įrengimai dar ir šiandien tarnauja Alytaus regiono aplinkos apsaugai.

MŪSŲ KLIENTAI
Sertifikatai

Bendrovės kvalifikaciją patvirtina VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotas kvalifikacijos atestatas Nr. 739.
Kvalifikacijos atestato priežiūra vykdoma vieną kartą metuose.

Bendrovė yra įdiegusi ir dirba pagal kokybės ISO 9001, aplinkos apsaugos ISO 14001, darbuotojų saugos ir sveikatos ISO 45001 standartų reikalavimus. Vieną kartą metuose bendrovėje atliekamas auditas vadybos sistemų priežiūros reikalavimų laikymuisi patikrinti.

Bendrovei 2020 m. išduotas „CreditReform stabilus“ stabilios įmonės sertifikatas, kuris patvirtina,kad mokumo struktūra yra gera ir esminių grėsmių įmonei nenustatyta.

Bendrovė nuo 2003 m. yra Lietuvos statybininkų asociacijos narė.

TURITE KLAUSIMŲ AR PLANUOJATE PROJEKTĄ?
Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba parašykite užklausą ir kartu aptarsime visus Jums rūpimus klausimus!
Parašykite mums