Mūsų paslaugos
Pagrindinis / Paslaugos / Specialieji statybos darbai

Specialieji statybos darbai

UAB „Dzūkijos statyba“ viena iš veiklos sričių yra specialieji statybos darbai. Pagal bendrovei išduotą „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“ kvalifikacijos atestatą Nr.739 atliekame sekančius specialiuosius statybos darbus:

1. Statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimą;
2. Lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimą;
3. Statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimą;
4. Lauko šilumos tiekimo tinklų tiesimą;
5. Šilumos ganybos įrenginių iki 1,5 MW galios montavimą;
6. Vamzdyno šiluminės izoliacijos darbus.

Šioje veiklos srityje dirba keturi atestuoti specialiųjų statybos darbų vadovai, kuriems suteikta teisė eiti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo ir ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pareigas ir apie 16 darbininkų, kurie yra išlaikę visus privalomus kvalifikacijos patikrinimo ir kėlimo kursus.

UAB „Dzūkijos statyba“ teko atlikti įvairaus sudėtingumo darbus naujai statomuose pastatuose, tokiuose kaip: Valstybinės augalų apsaugos tarnybos Karantininiame šiltnamyje ir laboratorijoje Vilniuje, prieskonių gamykloje „Sauda“, Raigardo, Purvėnų, Kabelių, Padvarionių pasienio kontrolės punktuose, Kybartų ir Medininkų veterinarijos ir fitosanitarijos tikrinimo postuose,
Alytaus stadiono ir sporto salės statybos projekte, Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Kaišiadorių nuotekų valymo įrenginių statybos projektuose, Alytaus regioninio atliekų tvarkymo centro mechaninių ir biologinių įrenginių statybos projekte, „Versmės“ ir „Belorus“ sanatorijose ir kituose objektuose.
Taip pat teko atlikti įvairius, skirtingo sudėtingumo specialiuosius statybos darbus ir rekonstruojamuose objektuose – mokyklose, darželiuose, kultūros namuose, valgyklose modernizuojamuose ir naujai statomuose daugiabučiuose gyvenamuose namuose.
Darbus atliekame ne tik savo UAB „Dzūkijos statyba“ objektuose, bet dirbame ir su kitomis statybos įmonėmis. Darbus padalinys atlieka laiku, profesionaliai ir kokybiškai.

Specialieji statybos darbai
Pasižvalgykite po mūsų atliktus specialiųjų statybos darbų projektus
Kitos paslaugos

Bendrovei išduotas kvalifikacijos atestatas suteikia teisę būti ypatingojo statinio statybos rangovu

Sėkmingai įgyvendinome 25 daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) projektus

Teikiame statybinės technikos ir sunkiasvorio transporto nuomos paslaugas

TURITE KLAUSIMŲ AR PLANUOJATE PROJEKTĄ?
Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba parašykite užklausą ir kartu aptarsime visus Jums rūpimus klausimus!
Parašykite mums